Stilte is universeel, zij is van niemand en van ons allemaal. Zij verbindt mensen met elkaar, ongeacht cultuur, religie of politieke overtuiging.
Op de Dag van de Stilte, zondag 28 oktober, toont de Eckhart Tolle Stiltegroep Amsterdam om 20:00 uur de engelstalige video "You are the Sky", met daarna een korte stiltemeditatie. Max. 8 deelnemers. Vrijwillige bijdrage 5€.
Aanmelden: of bel 06-40351727.
Zie ook: Eckhart Tolle Stiltegroep
Dag van de Stilte 2011
De dag in 2011 werd een groot succes: er vonden 130 activiteiten plaats. Veel stiltewandelingen: van vroege-vogel wandelingen in het ochtendgloren tot wandelworkshops met verwennerijen. Maar ook stiltevieringen in kerken en tempels, lezingen, schrijfworkshops, meditatiesessies, concerten, kunstzinnige activiteiten en mindfullness trainingen. Op heel veel verschillende manieren werd uiting gegeven aan het belang van stilte en innerlijke rust voor de kwaliteit van ons leven.
28 oktober 2012: de tweede Dag van de Stilte
Geïnspireerd door dit succes, gaan we met volle overgave een tweede Dag van de Stilte organiseren. Die vindt weer plaats op de dag dat de zomertijd overgaat in de wintertijd: dit jaar op zondag 28 oktober 2012. We nodigen iedereen die de stilte een warm hart toe draagt, uit om op die dag een activiteit te organiseren of eraan deel te nemen. Het maakt niet uit of de activiteit groot of klein is, kort of lang duurt. De Dag van de Stilte is niet gebonden aan levensovertuigingen. Iedereen is welkom, jong en oud. We streven naar een brede afspiegeling van de samenleving. Op de website is te zien welke activiteiten er op die dag gaan plaatsvinden. Daar is ook een nieuwsbrief met actuele ontwikkelingen beschikbaar. Doe mee en zegt het voort!
Landelijk Team Dag van de Stilte 2012
De Dag van de Stilte is een initiatief van Stilte.org, een platform van mensen die zich inzetten voor bewustwording van het belang van stilte en stiltebeleving in de samenleving. Meer informatie op www.stilte.org en www.dagvandestilte.nl